Szybki kontakt:       +48 33 814 27 45
  lub  +48 602 81 88 11

O nas

siedziba firmy Firma Systemy Kominkowe Stanisław Waligóra została założona w 1986 roku. Od początku działalności naszymi atutami są: solidność wykonania i różnorodność oferty – zarówno pod względem materiałowym jak i stylistycznym. Do każdego projektu staramy się podchodzić indywidualnie. Zajmujemy się produkcją wkładów kominkowych na zamówienie klientów i sprzedajemy wkłady do kominków, kaflowych i tradycyjnych, polskich i zagranicznych marek.

W trakcie kilkunastu lat działalności zdobyliśmy duże doświadczenie, i dzięki solidności nasza firma cieszy się renomą i zaufaniem naszych klientów.

O kilku lat wykorzystujemy metodę wizualizacji projektów za pomocą programów komputerowych. Ułatwia to nam dopracowanie szczegółów i daje pełny obraz inwestycji przed instalacją. Dzięki temu możecie Państwo od początku do końca kontrolować proces powstawania Waszego kominka i wybrać do niego obudowę pasującą do wystroju wnętrza domu lub mieszkania.

Oddajemy do Państwa dyspozycji galerie, w której zamieściliśmy część z naszych projektów. Większość z pozostałych możecie zobaczyć w dokumentacji znajdującej się na naszej ekspozycji. Poza dokumentacją fotograficzną ekspozycja zawiera także kilkanaście obudów w rozmaitych stylach, ponad 50 wkładów kominkowych z różnych firm oraz wzorniki materiałowe – w tym kamieni i kafli.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów od 2007 roku firma poszerzyła swoją działalność i wzbogaciła ofertę o kompleksową obróbkę kamienia, stosowanego nie tylko do obudów wkładów, ale również do parapetów, schodów i blatów.

s